Signed and Secure Email

Güvenli E-posta

Hassas bilgilerin gizliliğini sağlamak kökenini kanıtlamak ve müdahaleleri önlemek

Güvenli E-posta - Dijital İmza & Şifreli E-postalar

GlobalSign PersonalSign Sertifikaları S/MIME teknolojisi kullanıcılarının epostalarını dijital olarak imzalamasını ve şifrelemesini sağlar.

Dijital olarak imzalanmış bir eposta, gönderen kişinin kimliğini, kimden gönderildiğinin kesin olarak bilinmesini, gönderilirken içerik bütünlüğünün kanıtlandığını ve imzalanıp gönderilen epostanın içeriğinin değiştirilmediğini kanıtlar.

Şifrelenmiş eposta önemli bilgiler yanlış kişilerin eline geçmesine engel olur.

Güvenli Eposta hizmeti GlobalSign PersonalSign ürünü olarak bilinir. PersonalSign Sertifikaları ile kimliğinizi doğrulamış olursunuz ve gönderirken imzanızda birlikte gittiği için, alıcılar bu epostanın gerçekten sizin tarafınızdan gönderildiğine emin olurlar.

Digitally Signed Email Example

Dijital olarak imzalanmış eposta: Kaynağını & müdahale edilmediğini kanıtlar

Digitally Signed and Encrypted Email Example

Şifrelenmiş eposta: Mesaj gizliliği sağlar

  • Eposta içeriğine müdahaleyi engeller
  • Epostanın kaynağını kanıtlar
  • Eposta içeriğine müdahaleyi engeller
  • Esnek ve güvenli iletişim
  • Uygulanması ve kullanımı kolay

Kurumlar için Güvenli E-posta

For organizations looking to implement an enterprise-wide secure email solution, EnterprisePKI (ePKI) is the answer to managing multiple PersonalSign Certificates for S/MIME. ePKI offers simplified deployment options and full Certificate management capabilities, so administrators can issue, renew, reissue, and revoke PersonalSign Certificates throughout their organizations. ePKI offers significant cost savings over purchasing individual PersonalSign Certificates and robust reporting features allow organizations to monitor Certificate activity from one centralized account.

Detay