Belgeler için Dijital İmzalar

Kimler Dijital İmzaları kullanır?

Kağıt tabanlı iş akışlarının dijital imza ile değiştirilmesinden herkes yararlanabilir. Aşağıda, proje zaman çizelgelerini kısaltmak, maliyetleri düşürmek ve belge iş akışlarını otomatikleştirmek için dijital imza alan endüstrilerin sadece birkaç örneği bulunmaktadır.

Mimarlık, Mühendislik, İnşaat (MMİ)

GlobalSign, yüzlerce tasarım şirketinin kağıttan elektronik iş akışına geçmesine yardımcı olmuştur. Dijital imza MMİ endüstrisi için mükemmel bir seçimdir ve kağıt atıklarını azaltabilir, genel giderleri düşürebilir ve proje zaman çizelgelerini kısaltabilir. MMİ endüstrisinin önde gelen PDF yazılımının yaratıcıları Bluebeam Software Inc. ile dijital imzaları erişilebilir ve kolaylıkla alabilmemiz için ortaklık kurduk.

Bir mühendislik şirketi olan Clough Harbour Associates'in, belge teslim sürecini iyileştirmek için GlobalSign dijital imzalarını nasıl kullandığını öğrenin.

GlobalSign'ın PDF İmzalama çözümünün uygulanması büyük bir başarı olarak kabul edildi. Geçen gün bir ortak, 150 sayfalık bir belgeyi imzaladı ve alıcıya günler yerine birkaç dakika içinde gönderildi..” - Michael Furgang, Uygulama Hizmetleri Yöneticisi, CHA

Örnek Çalışmayı Okuyun


Dijital imzalar için yeni misiniz? MMİ endüstrisindeki rolleri, çalışma şekli ve çözüm karşılaştırmasıyla ilgili ipuçları için e-kitabımıza göz atın.

eKitap İndir


Sağlık, Yaşam Bilimleri

FDA tarafından düzenlenen biyoteknoloji, farmakoloji, ilaç ve tıbbi üretimler, tüketici verilerinin korunması ve mahremiyeti, elektronik belgelerin yönetimi ve elektronik belgeler ile imzaların kabul şartları ile ilgili federal düzenlemelerin farkında olmalıdır. GlobalSign'ın dijital imzaları, Başlık 21 CFR Bölüm 11'de belirtilen ve FDA'nın elektronik kayıtlar ve imzalar için kağıt kayıtlarının eşdeğeri sayılmasını gerektiren kriterleri karşılamaktadır.

Başlık 21 CFR Bölüm 11 İmzalama Sertifikası Alın


Learn how one biopharmaceutical company, Euthymics Bioscience, is using GlobalSign document signing certificates to automate their workflows and comply with FDA digital signature regulations.

By combining a physical token and a password to protect access, GlobalSign’s PDF Signing solution delivers both security and convenience to end users.” - Anthony McKinney, President and CEO, Euthymics Bioscience

Read Case Study


Finansal Hizmetler, Sigorta

The high instance of signatures in the financial services and insurance industries make them prime candidates for digital signatures. Digitally signed documents carry similar legal integrity as physically signed documents and offer the added benefits of timestamps and the ability to lock down the document against future edits.

Learn how Columbian Mutual Life Insurance Company is using GlobalSign’s HSM-based solution to allow agents to digitally sign applications during off-site client meetings without the need for a token, improving the quality of new business submissions and reducing turnaround time.

Using GlobalSign’s HSM PDF Signing solution, we were able to create a custom web application so sales agents can produce digitally signed, timestamped documents instantly from the road. The turn-around time from policy application to issuance has been reduced significantly.” - Stuart Smith, SVP Information Systems, Columbian Mutual Life Insurance Company

Read Case Study

Next Steps

Learn about HSM deployment options for high volume needs